Τερεζόπουλος: «Θα πάρει την πρόκριση ο Πανιώνιος»

Ένα γκολ θα περίμενε από τους παίκτες του Πανιωνίου ο Δημήτρης Τερεζόπουλος, ωστόσο το 0-0 με τον Φωστήρα ήταν δίκαιο.

«Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν φλύαροι και αργήσαμε να μπούμε στο ρυθμό του αγώνα. Στο δεύτερο ημίχρονο ήμασταν πολύ καλύτεροι, είχαμε πολλές φάσεις, όμως και ο Φωστήρας ήταν πολύ καλός και είχε ευκαιρίες. Θα μπορούσαν και οι δυο ομάδες να πάρουν το παιχνίδι», ανέφερε αρχικά.

Για τη συνέχεια του ομίλου: «Εχει κι άλλα παιχνίδια και δεν προβληματιζόμαστε. Θεωρώ ότι θα πάρουμε την πρόκριση.

Για τους δυο τερματοφύλακες: «Ο Παπαδόπουλος είναι πολύ καλός τερματοφύλακας και τον γνωρίζω καλά. Και ο νεαρός, ο Γκέκας, που τυχαίνει να τον ξέρω από τις ακαδημίες του Παναθηναϊκού έδειξε πολύ καλά στοιχεία».

Euroleague γυναικών: Τέσσερις ελληνικές ομάδες θέλουν να «κλείσουν» θέση στην οκτάδα
Α2 Ανδρών: Πολυτιμότερος παίκτης ο Μαστρογιαννόπουλος
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα: Η άμυνα ζώνης και ο… θόρυβος ανησυχούν τον Γκονζάλες
Super League 1: Μανούχος στο Ολυμπιακός-Άρης - Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής

Γλυφάδα: Οι μαρτυρίες λύνουν τον γρίφο της δολοφονίας - Γιατί σκότωσε τον σύντροφο της μητέρας του