ΠΑΣ Γιάννινα: Σκόραρε με την Αλβανία ο Βίλα (video)

Ο διεθνής άσος του «Άγιαξ της Ηπείρου» διαμόρφωσε το τελικό 3-0 στη νίκη των Αλβανών επί του Σαν Μαρίνο

Τη δική του σφραγίδα φρόντισε να βάλει στο φιλικό της Αλβανίας με το Σαν Μαρίνο που διεξήχθη την Κυριακή (8/6) ο Εμιλιάνο Βίλα. Ο διεθνής άσος του ΠΑΣ Γιάννινα που αγωνίστηκε σε όλο το 90λεπτο της αναμέτρησης κατάφερε να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα στο 73ο λεπτό του αγώνα όταν με σουτ στην κίνηση από πλάγια δεξιά μέσα στην περιοχή έστειλε την μπάλα στην απέναντι γωνία διαμορφώνοντας το τελικό 3-0 υπέρ των Αλβανών στην άνετη εκτός έδρας νίκη τους.

Δείτε τα γκολ της αναμέτρησης:

Ιστιοπλοΐα: Πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες για Κοκκαλάνη, Μαραμενίδη και αδέρφια Σπανάκη