Παναθηναϊκός: Βασικός και σκόρερ ο Βαγιαννίδης!

Παναθηναϊκός: Την πρώτη του συμμετοχή με την ομάδα Β έκανε ο Γιώργος Βαγιαννίδης στο 2-1 με την Αρτάκη-Άνοιξε το σκορ ο νεαρός!

Το καλύτερο δυνατό ντεμπούτο, έστω κι ανεπίσημο, έκανε ο Γιώργος Βαγιαννίδης μετά την επιστροφή του στον Παναθηναϊκό. Ο νεαρός άσος ήταν βασικός στο φιλικό της ομάδας Β και μάλιστα ήταν ο σκόρερ του πρώτου τέρματος στη νίκη των «πράσινων» με 2-1 κόντρα στους Ευβοιώτες!

Ο 19χρονος μπήκε στην περιοχή στο 25ο λεπτό του ματς και με ωραίο πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του Νίκου Κουρμπανά!

Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν πέντε λεπτά αργότερα, με σουτ του Παπαδάκη. Το τελικό 2-1 υπέρ του Παναθηναϊκού Β, διαμόρφωσε στο 52’ ο Ράνκα.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β (Γιάννης Βονόρτας): Οικονομάκης, Βαγιαννίδης, Κούτσας, Ρόμπι, Νταμπίζας, Φρόκου, Ηλιάδης, Αθανασακόπουλος, Κρυπαράκος, Σέχου, Μπιλάλ.

Έπαιξαν και οι: Σουρδής, Τουρκοχωρίτης, Ζακίρης, Μαρτίνης, Αντωνίου, Θεοχάρης, Σταματάκης, Ράνκα, Καρβούνης, Μαραθωνίτης, Τσιριγώτης, Ματσάδες.

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή