Θεοδοσιάδης: «Αδικήσαμε τους εαυτούς μας»

Δικαιότερο αποτέλεσμα ανάμεσα στον Τύρναβο και την Αναγέννηση Καρδίτσας (1-0) στο «Αλκαζάρ» θα ήταν η ισοπαλία σύμφωνα με τον τεχνικό των φιλοξενούμενων

Οι παίκτες της Αναγέννησης Καρδίτσας αδίκησαν τους εαυτούς τους στο παιχνίδι με τον Τύρναβο σύμφωνα με τον Σάκη Θεοδοσιάδη. Μάλιστα, ο τεχνικός της ΑΣΑ επεσήμανε πως η ισοπαλία θα ήταν δίκαιο αποτέλεσμα, ενώ δεν παρέλειψε να αφήσει αιχμές για την διαιτησία.

«Συγχαρητήρια στην ομάδα του Τυρνάβου για τη νίκη που πέτυχε. Εμείς αδικήσαμε τους εαυτούς μας για ένα ακόμη παιχνίδι, χωρίς να το δικαιούμαστε. Χάσαμε τα πρώτα 25 λεπτά του ματς, αλλά στη συνέχεια ανεβάσαμε στροφές. Σιγά – σιγά δείξαμε καλύτερη εικόνα και εάν είχαμε σκοράρει με τον Γκουγκούδη τότε ίσως η εξέλιξη του ματς να ήταν διαφορετική. Πιστεύω πως δικαιότερο αποτέλεσμα θα ήταν η ισοπαλία. Εμείς στην επανάληψη προσπαθήσαμε και στο τέλος μίλησε η κλάση του Πρίφτη σε μια μεγάλη ευκαιρία που είχαμε στο ματς. Θέλω να αναφέρω απλά και για μία φάση ένα χέρι που δεν μας δόθηκε τίποτε. Συνεχίζουμε με χαμηλά το κεφάλι και έχουμε μπροστά μας ένα κρίσιμο ματς με τον Αιγινιακό» επεσήμανε μετά το τέλος του αγώνα.

Παναθηναϊκός AKTOR: Στήριξη Ερντογάν σε Αταμάν για τις απειλές από Μακάμπι Τελ Αβίβ (video)
Super League: Δύο αγωνιστικές απαγόρευση στον Αλέξη Κούγια
Έπιασαν στα πράσα τον Μπολτάουζερ να κλέβει!
Αριστεία Φαρμακευτικής Αγοράς: Στη ΒΙΑΝΕΞ και την καθηγήτρια Ελένη Σκαλτσά τα δύο ειδικά βραβεία