Θεοδοσιάδης: «Ήμασταν χωρίς αρχή και τέλος»

Πολύ κακή χαρακτήρισε την εμφάνιση της Αναγέννησης Καρδίτσας στην Κέρκυρα ο Σάκης Θεοδοσιάδης, τονίζοντας πως το σκορ θα μπορούσε να είναι πιο μεγάλο.

«Ξέραμε πως η Κέρκυρα είναι μια πάρα πολύ καλή ομάδα. Εμείς δουλέψαμε πάνω στον αντίπαλο όλη την εβδομάδα, αλλά ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, είχαμε πάρα πολλά προβλήματα. Ήμασταν χωρίς αρχή και τέλος, με συνέπεια, να βρεθούμε πίσω με 2-0 και μάλιστα, το σκορ θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερο σε έκταση.

Στο ημίχρονο προσπαθήσαμε να ανακτήσουμε την ηρεμία μας, και μετά την πολύ κακή εικόνα του πρώτου μέρους, που ήταν η χειρότερη φετινή μας, στην επανάληψη, προσπαθήσαμε να πάρουμε κατοχή, κι είχαμε μια δυο καλές ευκαιρίες για να μειώσουμε... Όμως, τελικά, ήρθε το 3-0, και εκεί, όλα τελείωσαν. Ελπίζω, γενικά, πάντως, αυτό το παιχνίδι να μας γίνει μάθημα», ανέφερε ο Θεοδοσιάδης.

Στην Basket League ο Πανιώνιος, πήρε τη ματσάρα με τον Ηρακλή!
Λίβερπουλ: Συγκλονιστική υποδοχή στον Γιούργκεν Κλοπ για το τελευταίο του ματς (vid)
Συλλαλητήριο οπαδών του Παναθηναϊκού και πορεία στην Αλεξάνδρας– Επεισόδια κοντά στο γήπεδο
Άρης - ΠΑΟΚ: Συγκέντρωση οπαδών έξω από το ξενοδοχείο του Δικέφαλου - Στα μπαλκόνια οι παίκτες (vid)