Συνέτριψε 4-0 την Δόξα Κρανούλας ο Οδυσσέας Κορδελιού

Τη συντριβή γνώρισε η Δόξα Κρανούλας, η οποία ηττήθηκε με 4-0 από τον Οδυσσέα Κορδελιου, με τους φιλοξενούμενους να σκαρφαλώνουν στην όγδοη θέση, δύο βαθμούς μακριά από την πρώτη εξάδα.

Το σκορ άνοιξε στο 11ο λεπτό ο Παλάσκας με κεφαλιά, ενώ το ημίχρονο τελείωσε στο 2-0 με σουτ του Ευθυμιάδη από το 44’. Τα τέρματα για τον Οδυσσέα Κορδελιού έγιναν τρία, σουτ του Λαζαρίδη ενώ το τελικό 4-0 έγινε στο 80ο λεπτό με γκολ του Θυμιόπουλου.

Οδυσσέας Κορδελιού (Αλέξης Αλεξίου): Κραβαρίτης, Λαμπάκης, Παπαδόπουλος, Παλάσκας, Αντωνιάδης, Ιβανίδης, Λαζαρίδης, Σάρρος, Αχαλινόπουλος, Καράμπελας, Ευθυμιάδης.

Δόξα Κρανούλας (Ανέστης Ζώης): Σαλαγιάννης, Νάσιος, Σωτήρης, Μόσχος, Γκόλιας, Τσουμάνης, Χουχούμης, Ηλίας, Νάνος, Γκοτζιάς, Γκέκας.