Καμπανιακός -  ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1

Καμπανιακός - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1

Επέστρεψε στις νίκες ο Καμπανιακός που μετά από πολύ καλή εμφάνιση επικράτησε με 3-1 του ΠΑΟ Διοικητηρίου.

Οι γηπεδούχοι που είχαν την υπεροχή σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, άνοιξαν το σκορ στο 7ο λεπτό με τον Νικολάου. Στο 25΄ ο Κωτούλας αιφνιδιάζει τον Καμπανιακό, ισοφαρίζοντας σε 1-1. Όμως, δύο λεπτά αργότερα (27΄) ο Νασιόπουλος βάζει και πάλι μπροστά στο σκορ τον Καμπανιακό με 2-1 για να διαμορφώσει ο ίδιος με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο 68ο λεπτό το τελικό 3-1 υπέρ των γηπεδούχων. Είχε προηγηθεί δοκάρι του Νικολάου με τον Νασιόπουλο να παίρνει το… ριμπάουντ.

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ:  Παπάς, Γαβανάς, Καμπουρίδης (70’ Σιούνης), Μεσιάρης, Δίμτσης, Παναγιώτου, Υψηλός (85’ Τανούρκας), Πηγάδας (60’ Κουντουράς), Νασιόπουλος, Πανταζής, Νικολάου.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ:  Καραβάρας, Κούτουλας, Σταμπουλής (72’ Θεοδωρίδης), Βατάλης, Σερσέμης, Δραγανίδης, Στράντζαλης (46’ Καλλίας), Πεχλιβανίδης, Μουμτζής (55’ Φαρμάκης Δ.), Φαρμάκης, Αλ. Δράμπης.

Eurojackpot: Καλή επιτυχία Μαρίνα Σάττι!
Υπόθεση Λυγγερίδη: Προφυλακίστηκε ο φερόμενος ως ηγέτης των οπαδών
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 61-45: «Ερυθρόλευκος» ο τίτλος στην Α1 Γυναικών
Cheerleading: Παγκόσμιο μετάλλιο για την Ελλάδα στο Ορλάντο!