Μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική: Μπάχαλο στην Καλαμάτα - Με μία ώρα καθυστέρηση η σέντρα

Μεγάλη καθυστέρηση στην έναρξη του αγώνα ανάμεσα στον Πανθουριακό και τον Πανηλειακό.

Η αναμέτρηση για τα πλέι οφ ανόδου στη Γ' Εθνική στον Πανθουριακό και τον Πανηλειακό καθυστέρησε να ξεκινήσει για παραπάνω από ένα ημίχρονο.

Οι δύο ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο 47 λεπτά μετά την προκαθορισμένη έναρξη του ματς καθώς δημιουργήθηκε ζήτημα.

Ο λόγος της καθυστέρησης, σύμφωνα με πληροφορίες, ήταν ένα εγγραφο που έλειπε από τους γηπεδούχους και αφορούσε παραχωρητήριο του γηπέδου της Καλαμάτας.

Ο Πανηλειακός ζήτησε να μην γίνει ο αγώνας και να κατοχυρωθεί το ματς υπέρ του. Εντέλει στις 17:47 παράγοντας του Πανθουριακού προσκόμισε το απαραίτητο έγγραφο και η αναμέτρηση ξεκίνησε λίγο μετά τις 18:00!

Αξίζει να σημειωθεί ότι στις εξέδρες βρίσκονται 500 φιλαθλοι εκ των οποίων οι 150 είναι του Πανηλειακού.

Νιγηρία: Νέος ομοσπονδιακός προπονητής ο Φίνιντι Τζορτζ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Οι ξέφρενοι πανηγυρισμοί στην Τούμπα – «Το πρωτάθλημα έχει δρόμο» (videos)
Ιταλία: «Άγριο» ξύλο πριν το Τζένοα – Κάλιαρι στη Serie A | Δείτε video
Χάντμπολ: Εκτός έδρας ο πρώτος τελικός του Ολυμπιακού με Βαλούρ για το European Cup