Eredivisie: Λάμψη Δουβίκα - Σημείωσε δύο γκολ σε έξι λεπτά! (video)

Eredivisie: Δύο γκολ στο ματς με την Καμπούρ πέτυχε σε λίγα λεπτά ο Τάσος Δουβίκας.

Η Ουτρέχτη υποδέχεται για την 20ή αγωνιστική την Καμπούρ.

Οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν την ομάδα του διεθνιούς φορ Τάσου Δουβίκα και με δύο γκολ του Σούτεν στο 8' και το 12' προηγήθηκαν 2-0.

Ο Δουβίκας, όμως, ανέλαβε δράση και το ημίχρονο έληξε 2-2. Στο 33' σημείωσε με κεφαλιά από κοντά το 1-2 και στο 38' έκανε το 2-2 με πλασέ από κοντά.

NBA: Δραματική πρόκριση των Σίξερς στα playoffs, «ζωντανοί» οι Μπουλς
Εργκίν Αταμάν: «Έφυγε» από τη ζωή ο πατέρας του - Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR
EOKAN: «Καμία ενημέρωση για θετικό δείγμα ποδοσφαιριστή της Εθνικής Ελλάδας»
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τους αγώνες του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ