Live Chat Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-1 (τελικό)

Ατρόμητος-Παναθηναϊκός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ματς από το live chat του onsports.gr.

Στο Περιστέρι στις 19.00 θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους Ατρόμητος και Παναθηναϊκός.

Αυτό είναι το πιο δυνατό ζευγάρι που προέκυψε από την κλήρωση και φυσικά δεν υπάρχει δεύτερη ευκαιρία.

Ο νικητής που θα αναδειχθεί από τα 90 λεπτά, την παράταση ή τα πέναλτι θα βρεθεί και στην επόμενη φάση.

Ο Ατρόμητος είναι τελευταίος στο πρωτάθλημα κι αναζητεί εξιλέωση αρχικά μέσω του Κυπέλλου. Η ομάδα του Περιστερίου, η οποία ξεκίνησε τη σεζόν με υψηλές προσδοκίες ήδη έχει αλλάξει μία φορά προπονητή και πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο.

Ο Παναθηναϊκός έχει να πανηγυρίσει τίτλο από το 2014 και φυσικά το Κύπελλο είναι σοτυς μεγάλους του στόχους. Το «τριφύλλι» που εντός έδρας είναι σαρωτικό, στο πρωτάθλημα σε τέσσερα ματς μετράει τρεις ήττες και μία ισοπαλία. Έχασε και στην Τρίπολη και φυσικά δεν θέλουν καν να σκέφτονται οι «πράσινοι» το ενδεχόμενο αποκλεισμού.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ματς από το live chat και σχολιάσε στο onsports.gr.