Λίβερπουλ-Τσέλσι: Ισοφάριση και αποβολή για Τζέιμς! (Video)

Λίβερπουλ-Τσέλσι: Στο τέλος του πρώτου μέρους οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τους Λονδρέζουν να συνεχίζουν με δέκα!

Κι ενώ φαινόταν πως η Τσέλσι θα πάει προηγούμενη στα αποδυτήρια, η Λίβερπουλ έφερε τα πάνω κάτω στις καθυστερήσεις. Ο Μάτιπ έστειλε την μπάλα στο δοκάρι λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου. Στη συνέχεια της φάσης ο Τζέιμς έδιωξε.

Ο διαιτητής ειδοποιήθηκε να δει τη φάση. Ο αμυντικός της Τσέλσι έκανε χέρι κι όχι απλά υποδείχτηκε το πέναλτι για τους γηπεδούχους, αλλά αποβλήθηκε κιόλας ο παίκτης των «μπλε»!

Ο Μο Σαλάχ ανέλαβε την εκτέλεση στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων και ισοφάρισε σε 1-1. Με την Τσέλσι να συνεχίζει με 10!

Δείτε τη φάση που έφερε την ισοφάριση για τη Λίβερπουλ:

O Κριστιάνο Ρονάλντο ψάχνει υπαλλήλους και δίνει έως 30.000 ευρώ ετησίως!
Γιαννακόπουλος: "Ο Ναν μαζί με Βράνκοβιτς και Αλβέρτη"
Αταμάν: «Υπάρχει ισχυρός δεσμός με τον Γιαννακόπουλο - Νομίζω ότι θα μείνω εδώ για πολλά χρόνια»
Τελικός Conference League: Πόσα εισιτήρια θα πάρει ο Ολυμπιακός και πόσο κοστίζουν