Ασύλληπτη γκολάρα με τρομερό ψαλιδάκι από τον Βέρντε (video+photos)

Ένα γκολ «ζωγραφιά» πέτυχε ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ και νυν της Σπέτσια Ντανιέλε Βέρντε στο ματς με την Λάτσιο για την Serie A

Συγκεκριμένα ο δανεικός από την ΑΕΚ στην Σπέτσια εξτρέμ, ισοφάρισε για λογαριασμό της ομάδας του κόντρα στην Λάτσιο με ένα απίστευτο ανάποδο ψαλίδι, στέλνοντας την μπάλα στο παραθυράκι της εστίας του Ρέινα που δεν μπορούσε να το βγάλει με τίποτα.

Με το συγκεκριμένο γκολ απάντησε σε αυτό του Λατσάρι στο 56ο λεπτό που είχε δώσει προβάδισμα στην Λάτσιο. Βέβαια ο Βέρντε δεν μπόρεσε να χαρεί το βαθμό της ισοπαλίας μιας και ο Καϊσέδο με πέναλτι έγραψε το 2-1 στο 89ο λεπτό δίνοντας τη νίκη στην Λάτσιο.

Δείτε το πανέμορφο γκολ του Βέρντε

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Νάτοι, νάτοι οι Πρωταθλητές» - Η ατμόσφαιρα στην «OPAP Arena» κι η αποθέωση
Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι: Εκτός Χουάντσο και Μπάλντγουιν
Volley League: Μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών στον Ολυμπιακό από τη ΔΕΑΒ