Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα: Πατατράκ στη Λεωφόρο, 2-0 ο ΠΑΣ - Δείτε τα γκολ (videos)

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα: Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με 2-0 πριν καν συμπληρωθούν 10 λεπτά στο παιχνίδι.

Σκούρα τα πράγματα για τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο. Ο ΠΑΣ Γιάννινα προηγήθηκε σχεδόν με τη σέντρα του αγώνα και στην πρώτη ουσιαστικά ευκαιρία του.

Μόλις στο 2' ο Παντελάκης έμεινε αμαρκάριστος στην περιοχή, μετά από εκτέλεση φάουλ και με κεφαλιά έγραψε το 1-0.

Τα πράγματα έγιναν ακόμα χειρότερα επτά λεπτά αργότερα, όταν ο Χατζηθεοδωρίδης στην προσπάθεια του να διώξει την μπάλα σημείωσε αυτογκόλ.

Το συνολικό σκορ πλέον είναι 4-1 υπέρ του ΠΑΣ και ο Παναθηναϊκός για να προκριθεί πλέον αναζητά ένα θαύμα.