Σκόραρε ο Ζέκα, νίκησε η Κοπεγχάγη (video)

Ο Κάρλος Ζέκα πέτυχε ένα ακόμα γκολ και η Κοπεγχάγη επικράτησε 2-0 της Χόρσενς

Εξαιρετική σεζόν διανύει ο πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού Κάρλος Ζέκα, ο οποίος βρήκε για μια ακόμα φορά το δρόμο προς τα δίχτυα οδηγώντας την Κοπεγχάγη στη νίκη με 2-0 κόντρα στην Χόρσενς.

Ο Έλληνας μέσος άνοιξε το σκορ στο 25ο λεπτό μετά από ασίστ του Μπιέλ για να έρθει ο Φαλκ δυο λεπτά αργότερα να γράψει το 2-0 που έμελλε να είναι και το τελικό σκορ.

Highlights: FCK 2-0 AC Horsens

Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι