Νίκη με την υπογραφή του Φούντα η Ραπίντ Βιέννης (video)

Επιστροφή στις νίκες για τη Ραπίντ Βιέννης, η οποία πέρασε νικηφόρα (2-1) από την έδρα της Ζανκτ Πέλτεν, για την 3η αγωνιστική του αυστριακού πρωταθλήματος.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 6ο λεπτό της αναμέτρησης, αλλά ο Ταξιάρχης Φούντας, ο οποίος έμεινε στο αγωνιστικό χώρο μέχρι το 80΄, φρόντισε να επαναφέρει την τάξη, ισοφαρίζοντας στο 15΄ για τη Ραπίντ.

Δύο λεπτά αργότερα, ο Καρά με πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό σκορ, χαρίζοντας στους φιλοξενούμενους το δεύτερο τους «τρίποντο» στο πρωτάθλημα.

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή