Τσέλσι-Λίβερπουλ: Διπλό χτύπημα από Μανέ και προβάδισμα για τους παίκτες του Κλοπ (videos)

Μεγάλος πρωταγωνιστής του ματς της Λίβερπουλ με την Τσέλσι είναι ο Σαντιό Μανέ

Την υπογραφή του Σαντιό Μανέ φαίνεται να έχει το εκτός έδρας ματς της Λίβερπουλ με την Τσέλσι, με τον Σενεγαλέζο με δυο γκολ να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του.

Συγκεκριμένα, μετά από άψογη συνεργασία των Σαλάχ και Φιρμίνο, ο Μανέ έγινε αποδέκτης της μπάλας στο 50ο λεπτό κάνοντας το 1-0 με γυριστή κεφαλιά. Μάλιστα ο Αφρικανός χτύπησε τέσσερα λεπτά αργότερα και εκμεταλλευόμενος το λάθος του Κέπα έκανε το 2-0.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (02/05) - Με «αιώνιους» στην Euroleague και Άστον Βίλα-Ολυμπιακός
Γκραντ: “Ένα ματς όλη η σεζόν”
Αταμάν: “Έχω εμπιστοσύνη στους παίκτες μου, μπορούμε να κερδίσουμε”
Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ - Πόσα χρήματα θα μοιράσει το Μ. Σάββατο