Τουρκία: O Ναπολεόνι «πλήγωσε» Μπακασέτα και Τζαβέλλα

Ένα γκολ του Ναπολεόνι έκοψε βαθμούς (3-3) από την Αλάνιασπορ των Μπακασέτα και Τζαβέλλα και έδωσε την ισοπαλία στην Γκοζτέπε

Γκέλα για την Αλάνιασπορ των Μπακασέτα και Τζαβέλλα, η οποία είδε τον Στέφανο Ναπολεόνι να σκοράρει στο 90ο λεπτό και να δίνει την ισοπαλία (3-3) στην Γκοζτέπε.

Η Αλάνιασπορ, με τους δυο Έλληνες να αγωνίζονται σε όλο το ματς και τον Σιώπη να μένει εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού, προηγήθηκε στο 4ο λεπτό με τον Καράτσα για να ισοφαρίσουν οι γηπεδούχοι με τον Γκουρλέρ στο 11ο λεπτό. Ο Σισέ έκανε το 1-2 για την Αλάνιασπορ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους για να ισοφαρίσει εκ νέου (2-2) ο Οζτούρκ στο 49΄.

Ο Αφρικανός έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην ομάδα του στο 65΄(3-2), για να χτυπήσει στο 90ο λεπτό ο Ναπολεόνι που έχει περάσει από την Ελλάδα φορώντας τις φανέλες του Λεβαδειακού και του Ατρομήτου.

Eurovision 2021: Σε αυτές τις θέσεις δίνουν τα στοιχήματα Ελλάδα και Κύπρο!
Super League: Ατάκες Παπαϊωάννου που προκαλούν... σεισμό (photos)
Άκης Πετρετζίκης: American fried chicken
Super League 2: Κρίνεται η παραμονή

Τουρισμός: «Διευκολύνει τα ταξίδια προς Ελλάδα η Γερμανία» - Έφτασαν οι πρώτοι τουρίστες στην Κρήτη

ΕΟΦ: «Μπλόκο» στα σούπερ μάρκετ - Μόνο από φαρμακεία τα self test

Αντιπρόεδρος Κομισιόν: Η Ελλάδα μπορεί να έχει την ισχυρότερη ανάπτυξη στην Ευρωζώνη το 2021

Γλυκά Νερά: «Δεν θα φύγει ποτέ η εικόνα του βρέφους με τη νεκρή μητέρα» - Συγκινεί ο αστυνομικός

ΗΠΑ: Τέλος οι μάσκες για τους πλήρως εμβολιασμένους- Ανακούφιση…και χορός στη Γερουσία (vid)

Έρντογάν όπως... Νέρωνας: Βάζει φωτιά στη Μέση Ανατολή και κηρύσσει τζιχάντ κατά των... απίστων

Survivor: Εκτός νοσοκομείου ο Νίκος Μπάρτζης – Η παρέμβασή του Ατζούν για να μείνει στο παιχνίδι

Ανοίγουν και οι οίκοι ανοχής: Με ανοιχτά παράθυρα, ταυτότητα και χρονόμετρο (pic)