Πανιώνιος – Παναιτωλικός 1-1 (παρ.): Οι φάσεις και τα γκολ από το ματς-θρίλερ (video)

Σε ματς για γερά νεύρα, ο Παναιτωλικός πήρε την πρόκριση επί του Πανιωνίου.

Ο Παναιτωλικός πήρε την πρόκριση για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας, αφού στον δεύτερο αγώνα της φάσης των «16» αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 στην παράταση με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη. Ο αγώνας κρίθηκε στην παράταση, αφού στην κανονική του διάρκεια έληξε ισόπαλος χωρίς τέρματα και σε συνδυασμό με το 0-0 του πρώτου αγώνα στο Αγρίνιο ο Παναιτωλικός προκρίθηκε στους «8».

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα…

Πανιώνιος - Παναιτωλικός 1-1

Οι διαιτητές των playoffs: Σλοβένος στο ΑΕΚ - Ολυμπιακός, Δανός στο Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδας, Παναθηναϊκός - Άρης: Τελικό με 8.000 κόσμο για κάθε ομάδα θέλει ο Καρυπίδης
Οι Μαξ Φερστάπεν και Σέρτζιο Πέρεζ σε αγώνα ταχύτητας στην... άμμο
Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Κεκλεισμένων των θυρών το Παναθηναϊκός-Άρης λόγω του νέου νόμου