Μοιρασιά στο «Μεντιθορόθα»	(video)

Μοιρασιά στο «Μεντιθορόθα» (video)

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η εναρκτήρια συνάντηση της 17ης αγωνιστικής στην Ισπανία, που βρήκε Αλαβές και Λεγανές ισόπαλες 1-1 στο «Μεντιθορόθα».

Ένα αποτέλεσμα που δεν ικανοποίησε κανέναν και ιδιαίτερα τους φιλοξενούμενους, που βρίσκονται εντός της ζώνης του υποβιβασμού, ενώ και οι γηπεδούχοι ακόμη δεν είναι ασφαλείς. Μάλιστα, η Λεγανές είχε προηγηθεί με τον Μπρέιθγουεϊτ στο πρώτο ημίχρονο και κρατούσε το πολύτιμο «διπλό» ως το 81ο λεπτό, οπότε και ισοφάρισε ο Χοσελού, σώζοντας ένα βαθμό για τους Βάσκους.

Euroleague: Ρεκόρ καριέρας ο... διαστημικός Κώστας Σλούκας - Ένα βήμα πριν το Final 4 η Ρεάλ