Νίκη για τον Βόλο κόντρα στον Απόλλωνα Λάρισας

Φιλική νίκη επί του Απόλλωνα Λάρισας στην Φιλιππούπολη, με σκορ 3-1, πέτυχε ο Βόλος.

Για την ομάδα της Μαγνησίας δύο γκολ πέτυχε ο Μυστακίδης (73΄, 81΄), ενώ είχε ανοίξει νωρίτερα το σκορ ο Μάντζης (64΄). Οι γηπεδούχοι είχαν ισοφαρίσει προσωρινά στο 72ο λεπτό. Στο 35ο λεπτό ο Σαρμιέντο αστόχησε στο πέναλτι που εκτέλεσε.

Η σύνθεση του Βόλου: Γκαραβέλης, Ντενάντης, Διαμαντής (85΄ Μήτογλου), Μπασόνγκ, Φεράρι, Μαξ, Ατιγιαλάχ, Ζοάο, Σαρμιέντο, Μυστακίδης (85΄ Μπαλογιάννης), Μάντζης.

Ολυμπιακοί Αγώνες: Η απάντηση της ΕΡΤ για το… μαύρο στον Πετρούνια
Ολυμπιακοί Αγώνες-Τένις: Με το… δεξί ο Νόβακ Τζόκοβιτς στο Τόκιο
Ολυμπιακοί Αγώνες: Τρομερή η προσπάθεια του Πετρούνια, αλλά δεν μεταδόθηκε ποτέ
Ολυμπιακοί Αγώνες - Βόλεϊ ανδρών: Νίκες για Βραζιλία, Ρωσία και Ιταλία

«Καμπανάκι» Γώγου: Αύξηση νοσηλειών κατά 25% ημερησίως - Το «κύμα» σχετίζεται με τη μετάλλαξη Δέλτα

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020: Σαρωτικός ο Λευτέρης Πετρούνιας στα προκριματικά - Άνετα στον τελικό

Εισαγγελέας για 30χρονο: Για ασήμαντη αφορμή ένιωσε προσβεβλημένος και εξαπέλυσε δολοφονική επίθεση

Τραγωδία στην Καβάλα: Αυτός είναι ο οδηγός της μηχανής - Θα βάφτιζε το βρέφος του σε ένα μήνα

Η Αποκατάσταση της Δημοκρατίας, ο Καραμανλής και το «Boys pray for me»

Ολυμπιακοί Αγώνες: Από τους 250 αθλητές του 1896 στους 11.000 του Τόκιο - Όσα έγιναν σε 125 χρόνια

Ταξίδι στο διάστημα: Μπράνσον και Μπέζος άνοιξαν την όρεξη - Τώρα και γάμοι με εισιτήριο $125.000