Μπορεί και χωρίς τον Κριστιάνο η Γιουβέντους (video)

Ο Πορτογάλος άσος της «Μεγάλης Κυρίας» δεν άνοιξε ούτε αυτή τη φορά λογαριασμό με την ομάδα του αλλά αυτή κέρδισε με 2-0 την Λάτσιο και έκανε το 2/2 στο Πρωτάθλημα

Ούτε τώρα κατάφερε ο Κριστιάνο Ρονάλντο να βρει δίχτυα για πρώτη φορά σε επίσημο ματς με τη φανέλα της Γιουβέντους όμως αυτό δεν πτόησε την ομάδα του να πάρει τη νίκη με 2-0 κόντρα στην Λάτσιο εντός έδρας και να κάνει το 2/2 στο Kαμπιονάτο.

Ο Πορτογάλος άσος ωστόσο είχε μια ασίστ καθώς ήταν αυτός που σέρβιρε το δεύτερο γκολ στον Μάριο Μάντζουκιτς, με τον Κροάτη επιθετικό να την στέλνει στα δίχτυα των «λατσιάλι» στο 75ο λεπτό του αγώνα. Από εκεί και πέρα ο Μίραλεμ Πιάνιτς, ήταν αυτός που είχε ανοίξει το σκορ στο 30ο λεπτό, με τον Βόσνιο άσο να νικάει με σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή τον Στρακόσια.

Φροζινόνε     -

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι