Κύπελλο Ερασιτεχνών: Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής
SHARE

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της πρεμιέρας του Κυπέλλου Ερασιτεχνών και τα ζευγάρια όπως διαμορφώνονται για την 2η αγωνιστική του θεσμού.

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως    0-1
2. ΑΕ Διδυμοτείχου – ΓΣ Προσοτσάνης    4-0
3. Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου    2-4

2η αγωνιστική (12/4)
4. ΑΕ Διδυμοτείχου – ΠΑΟΚ Κοσμίου    

3η αγωνιστική (19/4)
Ελπίδα Σκουτάρεως -  Νικητής αγώνα 4

2ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Μακεδονικός Βεύης – ΠΟ Τριγλίας    1-2
2. ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – ΑΕ Αλεξάνδρειας    0-3
3. Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων    1-2

2η αγωνιστική (12/4)
4. ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων    

3η αγωνιστική (19/4)
ΠΟ Τριγλίας -  Νικητής αγώνα 4

3ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων    2-0
2. Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Πυρσός Γρεβενών    2-1
3. Καστοριά – Θύαμις Καστρίου    2-1

2η αγωνιστική (12/4)
4. Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Καστοριά

3η αγωνιστική (19/4)
ΑΕ Λευκίμμης -  Νικητής αγώνα 4

4ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Λαμίας    0-2
2. ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός    0-1 παρ.
3. Ποσειδών Νέων Πόρων– Αχιλλέας Φαρσάλων    1-0

2η αγωνιστική (12/4)
4. ΓΣ Αλμυρός – Ποσειδών Νέων Πόρων

3η αγωνιστική (19/4)
Ολυμπιακός Λαμίας -  Νικητής αγώνα 4

5ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Απόλλων Πάργας – Φωκικός    4-5 πεν.
2. Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕ Μεσολογγίου    2-0
3. Αίολος Καρπενησίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου    0-2

2η αγωνιστική (12/4)
4. Σκουφάς Κομποτίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου

3η αγωνιστική (19/4)
Φωκικός -  Νικητής αγώνα 4

6ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Ηρακλής Ψαχνών – Αστέρας Βλαχιώτη    1-3
2. Αργοναύτης Νέας Κίου – ΑΟ Ατλαντίς    1-3
3. Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Λεωνίδιο    5-4πεν.

2η αγωνιστική (12/4)
4. ΑΟ Ατλαντίς – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας

3η αγωνιστική (19/4)
Αστέρας Βλαχιώτη -  Νικητής αγώνα 4

7ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Καλαμάτα    0-2
2. ΑΟ Κατασταρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου    2-0
3. ΑΟ Σάμης – Πανηλειακός    0-5

2η αγωνιστική (12/4)
4. ΑΟ Κατασταρίου – Πανηλειακός

3η αγωνιστική (19/4)
Καλαμάτα -  Νικητής αγώνα 4

8ος όμιλος

1η αγωνιστική
1. ΑΟ Σουρμένων – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας    3-0
2. ΑΟ Σύρου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής    3-1
3. Ηρακλής Θυμιανών – Διαγόρας Ρόδου    1-5

2η αγωνιστική (12/4)
4. Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Σουρμένων
5. ΑΟ Σύρου – Κερατσίνι

3η αγωνιστική (19/4)
Νικητής αγώνα 4-  Νικητής αγώνα 5

9ος όμιλος

2η αγωνιστική
1. Ερασιτέχνες Πλατανιά – Ηρόδοτος    12/4
2. Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας    12/4

3η αγωνιστική (19/4)
Νικητής 1 – Νικητής 2


ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ
4η αγωνιστική
Από τις 9 νικήτριες ομάδες όλων των ομίλων της 3ης αγωνιστικής θα κληρωθούν 2 ομάδες που θα αγωνισθούν μεταξύ τους σε ένα αγώνα, ενώ θα εξαιρεθούν οι υπόλοιπες 7 και θα περάσουν στον επόμενο γύρο χωρίς αγώνα.

5η αγωνιστική
Οι 8 ομάδες που θα προκριθούν από την 4η αγωνιστική ( η μία νικήτρια και οι 7 που εξαιρέθηκαν) θα αγωνισθούν σε 4 αγώνες

6η αγωνιστική - Ημιτελικοί αγώνες
Οι 4 νικήτριες ομάδες που θα προκριθούν από την 5η αγωνιστική θα αγωνισθούν σε 2 αγώνες

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Οι νικήτριες ομάδες των δύο ημιτελικών αγώνων θα συμμετέχουν στον Τελικό Αγώνα Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων. Ο Τελικός αγώνας θα διεξαχθεί σε γήπεδο που θα οριστεί από την Επιτροπή.


Γρηγορίου: «Tο μυαλό μας είναι στο πρωτάθλημα»
Γρηγορίου: «Tο μυαλό μας είναι στο πρωτάθλημα»
Γκαρσία: «Ξέρω τι χρειάζεται ο ΠΑΟΚ - Θα τα μεταφέρω στους υπεύθυνους»
Γκαρσία: «Ξέρω τι χρειάζεται ο ΠΑΟΚ - Θα τα μεταφέρω στους υπεύθυνους»
Άρης: Χωρίς Ματίγια και Ματέο για την πρόκριση! (Video+Photos)
Άρης: Χωρίς Ματίγια και Ματέο για την πρόκριση! (Video+Photos)
Σεισμός Ελασσόνα: Νέος ισχυρός μετασεισμός ταρακούνησε την περιοχή
Σεισμός Ελασσόνα: Νέος ισχυρός μετασεισμός ταρακούνησε την περιοχή

Lockdown: Αυτά είναι τα νέα μέτρα που ανακοινώθηκαν – Μέχρι πότε θα ισχύουν

Lockdown: Αυτά είναι τα νέα μέτρα που ανακοινώθηκαν – Μέχρι πότε θα ισχύουν

Κικίλιας: Σε εφαρμογή σχέδιο έκτακτης ανάγκης για το ΕΣΥ στην Αττική - «Ξεπερνά τα όριά του»

Κικίλιας: Σε εφαρμογή σχέδιο έκτακτης ανάγκης για το ΕΣΥ στην Αττική - «Ξεπερνά τα όριά του»

Aπαγόρευση κυκλοφορίας: Αλλαγές στο ωράριο - Η εξαίρεση σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

Aπαγόρευση κυκλοφορίας: Αλλαγές στο ωράριο - Η εξαίρεση σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

Σεισμός - Ελασσόνα: Βιβλικές εικόνες μετά το χτύπημα του «Εγκέλαδου»

Σεισμός - Ελασσόνα: Βιβλικές εικόνες μετά το χτύπημα του «Εγκέλαδου»

Μετακίνηση από Δήμο σε Δήμο: Τι άλλαξε - Πώς θα γλιτώσετε το πρόστιμο των 300 ευρώ

Μετακίνηση από Δήμο σε Δήμο: Τι άλλαξε - Πώς θα γλιτώσετε το πρόστιμο των 300 ευρώ

SMS 13033: Αλλαγές στις μετακινήσεις με κωδικούς 2, 3, 4 και 6

SMS 13033: Αλλαγές στις μετακινήσεις με κωδικούς 2, 3, 4 και 6

Κορονοϊός: «Πνίγεται» η Αττική με 1.269 κρούσματα – Πάνω από 300 ξανά η Θεσσαλονίκη

Κορονοϊός: «Πνίγεται» η Αττική με 1.269 κρούσματα – Πάνω από 300 ξανά η Θεσσαλονίκη

Survivor: Αυτοί είναι οι τρεις υποψήφιοι προς αποχώρηση (video)

Survivor: Αυτοί είναι οι τρεις υποψήφιοι προς αποχώρηση (video)

Μετακίνηση στο σούπερ μάρκετ: Αυτές είναι οι αλλαγές – Τι ισχύει για τον κωδικό 2 στο 13033

Μετακίνηση στο σούπερ μάρκετ: Αυτές είναι οι αλλαγές – Τι ισχύει για τον κωδικό 2 στο 13033

Πολεμικό Ναυτικό: Γερμανική «σφήνα»! Οι φρεγάτες Α-200 και το δέλεαρ δύο πανίσχυρων υποβρυχίων

Πολεμικό Ναυτικό: Γερμανική «σφήνα»! Οι φρεγάτες Α-200 και το δέλεαρ δύο πανίσχυρων υποβρυχίων

Βαρύ πένθος για τον Μάνο Γαβρά - «Μακάρι να σε είχα ακόμα κοντά μου»

Βαρύ πένθος για τον Μάνο Γαβρά - «Μακάρι να σε είχα ακόμα κοντά μου»

Survivor: Τραυματισμός – σοκ για τη Σοφία – Έσπασε το δάχτυλο του ποδιού της (video)

Survivor: Τραυματισμός – σοκ για τη Σοφία – Έσπασε το δάχτυλο του ποδιού της (video)