Γαλλία: Επική ανατροπή για Τουλούζ κόντρα στην Μονακό (video)

Την δεύτερη φετινή της ήττα στο πρωτάθλημα γνώρισε η Μονακό, μια και ηττήθηκε εκτός έδρας 3-1 από την Τουλούζ.

Η ομάδα του Λεονάρντο Ζαρντίμ ξεκίνησε ιδανικά την αναμέτρηση, καθώς μόλις στο δεύτερο λεπτό, ο Ζερμέν άνοιξε το σκορ για τους Μονεγάσκους. Ωστόσο, το δεύτερο μέρος ήταν παράσταση για έναν… ρόλο και συγκεκριμένα για τους γηπεδούχους.

Στο 65’ ο Τρέχο με κεφαλιά έφερε το ματς στα ίσια και στην συνέχεια, ο Μπρέιθγουαϊτ ανέλαβε δράση, μια και στο 84’ έκανε την ανατροπή για την Τουλούζ και τρία λεπτά αργότερα, με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα, διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

{dailymotion}x4xh5qf{/dailymotion}

ΑΕΚ: Αποκάλυψε το σλόγκαν των 100 ετών
Stoiximan Super League: Τα ντέρμπι «παίζουν» στην COSMOTE TV
Αναβλήθηκε το Παναθηναϊκός AKTOR - Προμηθέας λόγω του ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Οι διαιτητές των playoffs: Σλοβένος στο ΑΕΚ - Ολυμπιακός, Δανός στο Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ