Σοκ! Κεραυνός διέκοψε φιλικό της Σουόνσι!

Η αγγλική ομάδα έπαιζε φιλικό με την αμερικάνικη Ρίτσμοντ Κίκερς μέχρι που ένας κεραυνός διέκοψε το παιχνίδι!

Με την αναμέτρηση να είναι στο 42ο λεπτό και την ομάδα από την Αμερική να προηγείται με 1-0, το παιχνίδι διεκόπη καθώς πολύ κοντά στο γήπεδο έπεσε κεραυνός!

Το παιχνίδι σταμάτησε και όταν άπαντες βεβαιώθηκαν πως οι συνθήκες ήταν ασφαλείς για να συνεχιστεί το ματς είχαν περάσει ήδη 95 λεπτά.

Εν τέλει, η ομάδα από το Ρίτσμοντ επικράτησε με 2-0 και το μόνο που θα θυμούνται οι φίλοι των «κύκνων» από τον αγώνα είναι το συγκεκριμένο φυσικό φαινόμενο.

Παναθηναϊκός AKTOR: Στο Βελιγράδι η αποστολή
Super League: Καμία κλήση για Αλμέιδα και το επεισόδιο μετά το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Οριστικό! «Κλείδωσε» για 25 Μαΐου - Σύμφωνη η UEFA
Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ έδωσε τετραήμερο ρεπό στους παίκτες λίγες ώρες μετά την ήττα από τον Άρη