MLS: «Καθάρισε» ο Μοράλες για Ρέαλ

Χάρη σε γκολ του Χαβιέρ Μοράλες, η Ρέαλ Σολτ Λέικ επιβλήθηκε με 1-0 των Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς.

Ο 35άχρονος Αργεντινός μέσος σκόραρε με εντυπωσιακό σουτ έπειτα από… ριμπάουντ προσπάθειάς του σε εκτέλεση φάουλ, που σταμάτησε στο αντίπαλο τείχος. Στο άλλο χθεσινό παιχνίδι του MLS, η Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι κέρδισε με 3-2 τους Φιλαδέλφεια Γιούνιον χάρη σε δύο γκολ στις καθυστερήσεις του δεύτερου ημιχρόνου.

3

-Οι πρώτες έξι ομάδες από κάθε περιφέρεια προκρίνονται στα playoffs.

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Κεκλεισμένων των θυρών το Παναθηναϊκός-Άρης λόγω του νέου νόμου
Δωρεάν ταξίδια* αξίας 1.000 ευρώ στο opaponline.gr – Έως την Κυριακή οι συμμετοχές
Κύπελλο Ελλάδας: Άναψε «πράσινο» για τελικό με κόσμο ο Αχιλλέας Μπέος - Διαφωνία για τον αριθμό
Ρεάλ Μαδρίτης: Καταγγελία του Ρούντιγκερ μετά τη σύνδεσή του με την ISIS