Παναθηναϊκός – Κέρκυρα 6-0 (Κ20 - photos)

Καταιγιστικοί ήταν οι Νέοι των «πράσινων» που συνέτριψαν τους Φαίακες πετυχαίνοντας 4 τέρματα στο δεύτερο 45λεπτο

Χωρίς να συναντήσουν καμία αντίσταση από την Κέρκυρα οι Νέοι του Παναθηναϊκού έκαναν επίδειξη δύναμης απέναντι στους Φαίακες επικρατώντας με το ευρύ 6-0. Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους ο Μπαμίχας και ο Λάμπρου έκανε το 2-0 που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο 45λεπτο ο Λάμπρου και πάλι σημείωσε το τρίτο τέρμα της ομάδας του, με τον Αγγελόπουλο να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 4-0. Στη συνέχεια «χτύπησε» ξανά ο Λάμπρου παραβιάζοντας για πέμπτη φορά την εστία των φιλοξενούμενων ενώ ο Μπαμίχας με το δεύτερο προσωπικό του γκολ διαμόρφωσε το τελικό 6-0.

Παναθηναϊκός: Κότσαρης, Τούντορ, Ζούλης, Τζανουλίνος, Μυρθιανός, Στάικος, Αγγελόπουλος Β', Μπαμίχα, Λάμπρου, Μαλντίν, Χαλκιαδάκης. Έπαιξαν και οι Σερβιλάκης, Χατζηγιοβάννης και Αγγελόπουλος Γ.

Κρούσματα σήμερα: 469 νέα ανακοίνωσε ο ΕΟΔΥ - 20 θάνατοι σε 24 ώρες, στους 307 οι διασωληνωμένοι
Euro 2020 - Live Chat: Σουηδία-Σλοβακία 1-0
ΠΑΟΚ: Αυτή είναι η πρόταση για Ντεϊόλα - Τι ζητά η Κάλιαρι (photos)
Αναντολού Εφές: Τελικά έμεινε ο Μοερμάν!

Γλυκά Νερά: Αντέγραψε τη ληστεία στο σπίτι του εκπαιδευτή του ο πιλότος;

Γλυκά Νερά εξελίξεις: Οργή στο Instagram - Χιλιάδες μηνύματα στο προφίλ του δολοφόνου

Οι τρεις στυγνοί δολοφόνοι που συγκλόνισαν, ξεγελώντας το πανελλήνιο

Πανελλήνιες - Πανελλαδικές 2021: Τα θέματα που «έπεσαν» σε Κοινωνιολογία, Χημεία, Πληροφορική

Γλυκά Νερά: Οι «άγνωστες» σκηνές στο σπίτι του φονικού - Τι έκανε ο πιλότος

Γλυκά Νερά: Μου είπε να φύγω, θόλωσα και της έκλεισα το στόμα με τα χέρια και το μαξιλάρι

Γλυκά Νερά: Οι 38 ημέρες του «θεάτρου» - Από τα δάκρυα του Μπάμπη στην ομολογία - σοκ