Παναθηναϊκός – Πανθρακικός 4-1 (Κ-20) (photos)

Με νίκη προχώρησε στη Σούπερ Λίγκα των Νέων ο Παναθηναϊκός, ο οποίος επικράτησε 4-1 στην έδρα του του Πανθρακικού σε εξ αναβολής αγώνα για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ-20.

Τα γκολ για το «τριφύλλι» σημείωσαν οι Αγγελόπουλος Β. (33’), Μουζακίτης (66’), Μπαλμπόα (74’) και Νιούμαν (90’). Για τους φιλοξενούμενους είχε ανοίξει το σκορ ο Τσανάκτσογλου στο 27’.

Παναθηναϊκός: Κότσαρης, Αναστασόπουλος, Χουχούμης, Αγγελόπουλος Β., Τζανουλίνος, Δώνης, Μουζακίτης, Γιαννιτσάνης, Μπαλμπόα (Ζαφειράκης 80’), Σταματάκης (Νιούμαν 55’), Κουσίδης (Χαλκιαδάκης – Φάζος 76’).

Πανθρακικός: Θυμιανίδης, Ζδράβος – Ρίζος, Φραγκούλης, Κουραπίδης, Μητρούσης, Ζούλης, Καθάριος, Κόσκολος, Τσανάκτσογλου (Θωμάς 82’), Λίτσκας (Χατζηιωαννίδης 58’), Γεωργιάδης (Φασουλής 66’).

Δείτε τις φωτογραφίες:

Πρόγραμμα «ΓΕΦΥΡΑ»: Παράταση μερικών ημερών για τις αιτήσεις- Μέχρι πότε θα γίνονται δεκτές