Μακεδονικός Φ. - Σειρήνα 4-1

Ξέσπασε κόντρα στη Σειρήνα ο Μακεδονικός Φούφα, επικρατώντας 4-1, νίκη που αναπτερώνει τις ελπίδες του για παραμονή.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο ανάμεσα στις δύο ομάδες, χωρίς ιδιαίτερες συγκινήσεις. Ωστόσο στο δεύτερο 45λεπτο οι γηπεδούχοι πήραν… φωτιά. Στο 50’ ο Φωτίου άνοιξε το σκορ, ενώ ο Μούκας στο 65’ έκανε το 2-0. Στο 81’ ο Κεραμιάς ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0, ενώ ο Δημητριάδης στο 85’ έγραψε το 4-0. Το μόνο που κατάφερε η Σειρήνα ήταν να μειώσει στο 90’ σε 4-1 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκέτσιου.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: Σακαρίδης, Ιτσκος (86’ Στεφανίδης), Τσαγκαλίδης, Φαχαντίδης, Ποιμενίδης (86’ Μωυσιάδης), Κοτζαφίλιος, Μούκας, Φωτίου, Κεραμιδάς, Καραγεωργίου (72’ Δημητριάδης), Σιμητός

ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Τσακστάρας, Βαζάκας, Πολύζος, Κυριακίδης, Φαλτάκας, Κουκουτσέλας (73’ Λάμαρης), Μπόζιαρης (66’ Γκέτσιος), Αναγνώστου, Μπλάντος, Γεωργίου (46’ Τσιάτσκος)

Μακάμπι: Χαλάρωμα και πανέτοιμη για τον Παναθηναϊκό AKTOR
ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR: «Ακόμα 100 εισιτήρια λόγω ακυρώσεων»
Τζόκοβιτς και Μπονμάτι θριάμβευσαν στα «Όσκαρ» των αθλητών - Αποκάλυψη ο Μπέλιγχαμ
Ρέντη: Βρέθηκαν χρήματα σε λογαριασμούς συγγενών των συλληφθέντων που δεν μπορούν να δικαιολογηθούν