Κορίνθιανς: «Μίλησε» ο Πάτο με Σάο Πάουλο (video)

Σημαντική νίκη πέτυχε με 2-1 στην έδρα της Σάο Πάουλο η Κορίνθιανς με τον Αλεξάντρε Πάτο να της δίνει τη νίκη με τέρμα του στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 5ο λεπτό με τον Τζάντσον, αλλά οι φιλοξενούμενοι ευτύχησαν να ισοφαρίσουν πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 42ο λεπτό με τον Ντανίλο. Ο Πάτο που είχε μπει σαν αλλαγή στο 57’ στη θέση του Γκερέρο ευστόχησε από τα έντεκα βήματα στο 83' και διαμόρφωσε το τελικό 2-1 για την ομάδα του.

Δείτε τα γκολ:

Κόνι Μεταξά: «Αν ο Μάριος μου κάνει πρόταση γάμου εννοείται θα πω "ναι"»
Κλάτενμπεργκ: «Σωστό το πέναλτι του ΠΑΣ Γιάννινα, δεν δόθηκε πέναλτι στον Ατρόμητο» (video)
ΑΕΚ: Το μήνυμα της Ένωσης για τον αείμνηστο Λουκά Μπάρλο
Ανδρέας Μικρούτσικος: Διασωληνωμένος στην εντατική ο παρουσιαστής

Έκτακτες ανακοινώσεις Τσιόδρα στις 13:00 για τους εμβολιασμούς

Υπουργείο Υγείας: «Καλύπτουμε τα έξοδα για τη Μυρτώ σε εξειδικευμένη κλινική στη Γερμανία»

Ρόδος: Συγκλονίζουν οι αποκαλύψεις της γιαγιάς της 8χρονης

Έκτακτο μέρισμα: Ποιοι θα λάβουν Χριστουγεννιάτικο μποναμά έως 900 ευρώ

Facebook: Τι πραγματικά συμβαίνει πίσω από την αλλαγή ονόματος - Το... metaverse του Ζούκερμπεργκ

Σεισμός - Τσελέντης: Η Ελλάδα χορεύει στον ρυθμό του Εγκέλαδου - Στο μικροσκόπιο επτά περιοχές

Καιρός – Μαρουσάκης: Ο Οκτώβριος κλείνει με επικίνδυνα φαινόμενα – Από πότε έρχεται η κακοκαιρία