ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός 1-2 (Κ-20)

Εκτός έδρας νίκη με 2-1 επί του ΠΑΣ Γιάννινα σημείωσε ο Πανθρακικός για την 22η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας των Νέων.

Ο Φωτιάδης άνοιξε το σκορ μόλις στο 6ο λεπτό για τους φιλοξενούμενους για να ισοφαρίσει προσωρινά ο Αλεξίου Α. στο 25ο λεπτό. Ο Τσανάκτσογλου ήταν αυτός που διαμόρφωσε το τελικό 2-1 για την ομάδα της Θράκης με γκολ του στο 65ο λεπτό.

ΠΑΣ Γιάννινα: Μπακόλας, Πανταζής, Ρουμπουλάκου, Φίλιος, Αλεξίου Α., Θεοδωράκης, Φαρμάκης, Χαρίσης, Παπαρούνας, Ιωάννου, Ασωνίτης. Έπαιξαν και οι Σίουλας και Γιάκος.

Πανθρακικός: Αγγελόπουλος, Σδράβος-Ρίζος, Γαλάνης, Ζουλής, Λειβαδιώτης, Νικολαΐδης, Σαρηγιαννίδης, Μουστάκας, Σαμπανίδης, Καθάριος, Φωτιάδης. Αγωνίστηκαν και οι Τσανάκτσογλου, Παπασταύρου, Τρίμμης.