Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης 1-2 (Κ20)

Με το «διπλό» απέδρασε από τη Λιβαδειά η ομάδα Νέων του Αστέρα Τρίπολης, καθώς επικράτησε 2-1 του Λεβαδειακού.

Οι Αρκάδες προηγήθηκαν με γκολ του Τογρού στο 11’, ενώ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 81’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Πέππα. Όμως ο Αστέρας δεν είχε πει την τελευταία του κουβέντα και στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κατσαρός έκανε το 2-1 για την ομάδα του.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Ντελέκος, Αντωνίου, Ζαννιάς, Μανωλάς (78’ Ζιάκας), Παναγόπουλος, Πέππας, Α. Μάγκας, Σταθόπουλος (65’ Σούφλας), Μ. Κυπραίος, Δ. Σακκάς (65’ Βελέτζας), Σμυρναίος.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Λαδάς, Βαλμάς, Λυμπέρης, Καστριτσέας, Παπαδημητρίου, Αρώνης, Ψυχογιός (55’ Σ.Νικολίτσας), Τογρού, Γκαιδατζής, Καρυδόπουλος (68’ Μάζης), Παναγάκης (60’ Κατσαρός).

Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ