Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ
SHARE

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ

Ανακοινώθηκαν τη Δευτέρα (28/5) από την ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Δ’ Εθνική.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου-ΠΑΟ Κοσμίου
Φωτιάδης, Πολυμενίδης, Σάββας (Σερρών)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αστέρας Μαγικού
Λιαχούδης, Θανασακούδης, Πάτρας (Μακεδονίας)

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Ροδόπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γκράνας (Ξάνθης), Χαρίτσης, Χολυσκογλου (Θράκης)

ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Δόξα Πετρούσας
Σελεμίδης, Μιχάλογλου, Σίπκας (Πέλλας)

3ος όμιλος

Αετός Βαρβάρας-Μ. Αλέξανδρος Ν. Μυλοτόπου
Τερετίδης, Λάζρης, Καραβασίλης (Καβάλας)

Εθνικός Μαλγάρων-Ένωση Αποστόλου Παύλου
Κύζας, Παρασκευούδης, Βάντσης (Δράμας)

5ος όμιλος

Μετέωρα-Αναγέννηση Περιβολίου
Μαντάκης, Καραγκιζόπουλος, Παρασίου (Ημαθίας)

Νέα Σελεύκεια-ΠΑΟ Κρύας
Καραλιόλιος, Ρίγκος (Γρεβενών), Στυλιάδης (Καστοριάς)

6ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Δωτιέας Αγιάς
Γαλάτσος, Περικλείδης, Πάτσιας (Μακεδονίας)

Λεοντάρι-Ρήγας Φεραίος
Κατσικογιάννης, Πασχάλης, Καραλής (Ηπείρου)

7ος όμιλος

Αχιλλέας Δομοκού-Αίολος Προφήτης Ηλία
Αντωνίου, Τσιλιπάνος, Γεωργακόπουλος (Αθηνών)

Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου-Παρνασσός Αράχωβας
Κορδολαίμης, Σγάντζος, Γκολές (Πειραιά)

8ος όμιλος

Οδυσσέας Ανδρούτσος-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Μπλούνας, Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Αετός Διασέλλου-Άρης Αιτωλικού
Κοεμτζίδης, Κουτζιακουτζίδης, Τσιάμπαζης (Κοζάνης)

10ος όμιλος

Όλυμπος Αγιάσου-Άνω Μερά
Τσαμούρης, Κάρφης, Χαλβατζάκος (Πειραιά)

Νικολακάκης-ΑΟ Δικαίου
Βάτσιος, Τζωρτζάκος, Σταμάτης (Δυτικής Αττικής)

11ος όμιλος

Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Πανσαμιακός
Ανδρονικίδης, Κουρομιχελάκης, Σταμάτης (Πειραιά)

Πέλοπας Κιάτου-Πανελευσινιακός
Παναγιωτόπουλος, Ζυγούρης, Ασημάκης (Αιτωλοακαρνανίας)

12ος όμιλος

Διλινάτα-Δόξα Ν. Μανολάδας
Νεοφυτιάδης, Πυργάκης, Καλάρας (Κορινθίας)

Θύελλα Αμπελοκήπων-Εθνικός Σαγέικων
Ανούσος, Παλαμίδας (Λακωνίας), Κυριακόπουλος (Μεσσηνίας)

13ος όμιλος

Πορτοχελιακός-Παναρκαδικός
Παπαπέτρου, Χαρίτος, Χριστοδούλου (Αθηνών)

Εθνικός Μελιγαλά-Μολαϊκός
Μάνταλος, Τουμπακάρης, Νικολάδος (Αθηνών)

14ος όμιλος

Κισσαμικός-Ερμής Ζωνιανών
Φουκάκης, Νικολακάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Κατσαμπά
Τσαγκαράκης, Τώβιλ, Συργούνη (Ρεθύμνου)

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Απόλυτη σιγή και χειροκρότημα στο Ντέζιο για τον Θανάση Γιαννακόπουλο (video)
Απόλυτη σιγή και χειροκρότημα στο Ντέζιο για τον Θανάση Γιαννακόπουλο (video)
EuroCup: Η Βαλένθια απέκλεισε Ούνικς και Πρίφτη
EuroCup: Η Βαλένθια απέκλεισε Ούνικς και Πρίφτη
Μπακασέτας: «Τα πρώτα παιχνίδια είναι πάντα σημαντικά»
Μπακασέτας: «Τα πρώτα παιχνίδια είναι πάντα σημαντικά»
Αρμάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ: «Πράσινο» πάρτι στο Ντέζιο (videos)
Αρμάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ: «Πράσινο» πάρτι στο Ντέζιο (videos)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies