ΑΕ Κατσαμπά-Ερμής Ζωνιανών 2-1

«Ζωντανή» στο κόλπο της ανόδου παρέμεινε η ΑΕ Κατσαμπά, η οποία επικράτησε 2-1 του Ερμή Ζωνιανών.

Τα γκολ σημειώθηκαν στο τελευταίο 15λεπτο του αγώνα, καθώς πριν ελάχιστες φάσεις σημειώθηκαν. Στο 75’ ο Δ. Κλίνης έκανε το 0-1 για τον Ερμή, αλλά οι γηπεδούχοι απάντησαν στο 77’, με τον Ζανελάρη να ισοφαρίζει σε 1-1. Στις καθυστερήσεις του αγώνα από φάουλ του Τζέρτζι ο Ευαγγελόπουλος με κεφαλιά έδωσε τη νίκη στους «κιτρινόμαυρους».

ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ: Πομώνης, Αποστολάκης Γ, Ψαλιδάκης, Ζουρλαντώνης, Ευαγγελόπουλος, Ζουμής (72’ Τζέρτζι), Χριστάκης, Αργέντης, Σπανάκης (68’ Πατεράκης), Καραφωτιάς, Ζανελάρης

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ: Κερεντζής, Κουντούρης, Κλίνης Α, Μαρτζίνι, Σφακιανάκης Σ. Μ., Σφακιανάκης Δ. Μ, Ρουμελιώτης, Κλίνης Δ, Μουλίτσας, Ράντα  (54’ Ρουμπάκης/ 63’ Παπαδάκης), Βλιζνάκης (85’ Τσικολιδάκης)

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»