Κισσαμικός-ΑΕ Κατσαμπά 2-0

Σπουδαία νίκη πήρε στα Χανιά ο Κισσαμικός, επικρατώντας 2-0 της ΑΕ Κατσαμπά, φτάνοντας τους τέσσερις βαθμούς.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 2’ με τον Περράκη, μετά από σέντρα του Κουλάκη να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά για το 1-0. Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Σταυρακάκης με απευθείας εκτέλεση φάουλ έκανε το 2-0. Με τη λήξη του πρώτου μέρους ο Πολεμαρχάκης της ΑΕ Κατσαμπά αποβλήθηκε για εξύβριση προς την κερκίδα.

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ: Βλαχάκης, Παπακαστρήσιος, Φραγκιουδάκης, Μπουρμπάκης (87’ Δαμανάκης), Χαλκιαδάκης, Σταυρακάκης, Κουλάκης, Βασαδάκης, Περράκης, Ανιάγκμπε (62’ Μπαγλατζής), Περαθωράκης (70’ Ντόντα)

ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ: Πομώνης, Αποστολάκης, Ψαλιδάκης, Ζουρλαντώνης, Πολεμαρχάκης , Ζουμής (73’ Πατεράκης), Τζέρτζι (46’ Ευαγγελόπουλος), Χρηστάκης (75’ Σπανάκης), Αργέντης, Καραφωτιάς, Ζανελάρης

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»