ΑΣ Τρίκαλα 2011 – Πίνδος Κόνιτσας 1-0

Της ουραγού της βαθμολογίας, Πίνδο Κόνιτσας νίκησαν δύσκολα με 1-0 τα Τρίκαλα 2011 για την 22η αγωνιστική της Δ' εθνικής στον 5ο όμιλο.

Ενα σουτ του Τσάτσου πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της αντίπαλης εστίας έσπασε την μονοτονία του αγώνα στο 60' και 10 λεπτά αργότερα σουτ του Τεντολούρη είχε την ίδια τύχη.
Το γκολ σημείωσε ο Τασιόπουλος που μπήκε αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο, με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή. Ο Κεφαλάς έχασε στο 87΄όταν ευκαιρία για γκολ εξ΄ επαφής στέλνοντας την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

Τρικαλα: Zαφείρης, Ανδρέου, Παπαγιαννόπουλος, Απ. Πολύζος, Μπελεβέτης,(75' Κεφαλάς), Θ. Πολύζος, Κόκκινος, Δ. Τεντολούρης, Πολυζόπουλος ,(89' Ξεφτέρης), Τσάτσος, Χριστοδούλου (46' Τασιόπουλος).

Πίνδος Κόνιτσας: Γεωλδάσης, Βλάχος (75' Αγόρου), Πούλιος, Βαζάτης, Μπονόβας, Γερονάτσιος (82' Μωυσιάδης), Γιάτσε, Χαλούλος, Μούρας, Δημόπουλος, Μουρεχίδης.