Πίνδος Κόνιτσας - Ομόνοια Πέτρας 3-3

H Πίνδος Κόνιτσας, ήρθε ισόπαλη με 3-3 με την Ομόνοια Πέτρας μέσα στην έδρα της για την 20ή αγωνιστική της Δ' εθνικής στον 5ο όμιλο.

Η Πίνδος μπορούσε στα τελευταία 15λεπτά να είχε πάρει μια άνετη νίκη. Το σκορ άνοιξε στο 20΄ ο Γιάτσε, για να ισοφαρίσει στο 32΄ ο Παππάς με σουτ και στο δεύτερο ημίχρονο η Κόνιτσα μέσα σε 6 λεπτά πέτυχε δύο γκολ, στο 55΄ με τον Σιώτα και στο 61΄ με τον Γιάτσε. Το τελευταίο τέταρτο ήταν κρίσιμο καθώς η Ομόνοια μείωσε αρχικά στο 79΄ με τον Στέργιο και ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με τον Χαλευρή.

ΚΟΝΙΤΣΑ: Καϊσίδης, Μούρας, Πούλιος (57΄ Μπαμπούλιας), Βαζάτης, Μπονόβας, Γερονάτσιος, Χαλούλος, Σιώτας (83΄ Λάμπρου), Δημόπουλος (64΄ Κυρτσόγλου), Μουρεχίδης.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΡΑΣ: Σταμάτης (46΄ Παππάς), Σταμούλης Π. (58΄ Οικονόμου), Μανιφάβας, Σταμούλης Ε., Στέργιος (73΄ Χαλευράς), Ορφανός, Τσάπαλης, Παππάς, Δερβένης, Μαργαρίτης, Μπέτσας.

Γιώργος Λυγγερίδης: Τι περιλαμβάνει η δικογραφία - Η πορεία του «μαύρου» χρήματος
Μακάμπι: Χαλάρωμα και πανέτοιμη για τον Παναθηναϊκό AKTOR