Οι γυναίκες της Λιντς για τον Γκάρι Σπιντ
Τη νίκη επί της Τσάρλτον (3-0) αφιέρωσε στον Γκάρι Σπιντ η γυναικεία ομάδα της Λιντς, οι παίκτριες της οποίας δήλωσαν συντετριμμένες με τα δυσάρεστα νέα.
«Ο Γκάρι υπήρξε μεγάλος υποστηρικτής της γυναικείας ομάδας όταν αγωνιζόταν στη Λιντς και η απώλειά του μας γέμισε θλίψη», τόνισε ο γενικός διευθυντής του τμήματος, Γκάρι Τέιλορ.
Εν τω μεταξύ, τη μνήμη του αδικοχαμένου προπονητή της Εθνικής Ουαλίας αποφάσισε να τιμήσει η Εβερτον στο προσεχές ματς με τη Στόουκ στο Γκούντισον Παρκ, έξω από το οποίο ήδη αρκετοί οπαδοί έχουν σπεύσει ώστε να αφήσουν λουλούδια, σημαίες, κασκόλ και να ανάψουν κεριά.