Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (3/7)
SHARE

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (3/7)

Οι μεταδόσεις της τέταρτης ημέρας των «16» του Μουντιάλ (photos)

Δύο παιχνίδια περιλαμβάνει το… μενού των μεταδόσεων για την φάση των «16» του Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου 2018 για την Τρίτη (3/7).

Το παζλ των προημιτελικών του Μουντιάλ που διεξάγεται στην Ρωσία ολοκληρώνεται με τα δύο τελευταία ματς για την φάση των «16». Η αρχή θα γίνει στις 17:00 με τον αγώνα της Σουηδίας με την Ελβετία. Η γραπτή περιγραφή του ματς θα γίνει από το Onsports, ενώ η μετάδοσή του από την ΕΡΤ.

Παράλληλα, από τα κανάλια της κρατικής τηλεόρασης θα γίνει και η μετάδοση της αναμέτρησης της Κολομβίας με την Αγγλία. Η σέντρα στο παιχνίδι έχει οριστεί για τις 21:00 και η γραπτή περιγραφή θα γίνει από το Onsports.

Δείτε ΕΔΩ το πρόγραμμα των νοκ άουτ αγώνων

Συνοπτικά, το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ:

Φάση ομίλων

Πέμπτη 14/6 18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία 5-0
Παρασκευή 15/6 15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη 0-1
Παρασκευή 15/6 18:00: Μαρόκο – Ιράν 0-1
Παρασκευή 15/6 21:00: Πορτογαλία – Ισπανία 3-3
Σάββατο 16/6 13:00: Γαλλία – Αυστραλία 2-1
Σάββατο 16/6 16:00: Αργεντινή – Ισλανδία 1-1
Σάββατο 16/6 19:00: Περού – Δανία 0-1
Σάββατο 16/6 22:00: Κροατία – Νιγηρία 2-0
Κυριακή 17/6 15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία 0-1
Κυριακή 17/6 18:00: Γερμανία – Μεξικό 0-1
Κυριακή 17/6 21:00: Βραζιλία – Ελβετία 1-1
Δευτέρα 18/6 15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα 1-0
Δευτέρα 18/6 18:00: Βέλγιο – Παναμάς 3-0
Δευτέρα 18/6 21:00: Τυνησία – Αγγλία 1-2
Τρίτη 19/6 15:00: Κολομβία – Ιαπωνία 1-2
Τρίτη 19/6 18:00: Πολωνία – Σενεγάλη 1-2
Τρίτη 19/6 21:00: Ρωσία – Αίγυπτος 3-1

WorldCupGroupStage

Τετάρτη 20/6 15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο 1-0
Τετάρτη 20/6 18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία 1-0
Τετάρτη 20/6 21:00: Ιράν – Ισπανία 0-1
Πέμπτη 21/6 15:00: Δανία – Αυστραλία 1-1
Πέμπτη 21/6 18:00: Γαλλία – Περού 1-0
Πέμπτη 21/6 21:00: Αργεντινή – Κροατία 0-3
Παρασκευή 22/6 15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα 2-0
Παρασκευή 22/6 18:00: Νιγηρία – Ισλανδία 2-0
Παρασκευή 22/6 21:00: Σερβία – Ελβετία 1-2
Σάββατο 23/6 15:00: Βέλγιο – Τυνησία 5-2
Σάββατο 23/6 18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό 1-2
Σάββατο 23/6 21:00: Γερμανία – Σουηδία 2-1
Κυριακή 24/6 15:00: Αγγλία – Παναμάς 6-1
Κυριακή 24/6 18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη 2-2
Κυριακή 24/6 21:00: Πολωνία – Κολομβία 0-3
Δευτέρα 25/6 17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0
Δευτέρα 25/6 17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος 2-1
Δευτέρα 25/6 21:00: Ισπανία – Μαρόκο 2-2
Δευτέρα 25/6 21:00: Ιράν – Πορτογαλία 1-1
Τρίτη 26/6 17:00: Δανία – Γαλλία 0-0
Τρίτη 26/6 17:00: Αυστραλία – Περού 0-2
Τρίτη 26/6 21:00: Νιγηρία – Αργεντινή 1-2
Τρίτη 26/6 21:00: Ισλανδία – Κροατία 1-2

Διαβάστε ΕΔΩ όλα τα νέα του Μουντιάλ

Τετάρτη 27/6 17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία 2-0
Τετάρτη 27/6 17:00: Μεξικό – Σουηδία 0-3
Τετάρτη 27/6 21:00: Σερβία – Βραζιλία 0-2
Τετάρτη 27/6 21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα 2-2
Πέμπτη 28/6 17:00: Σενεγάλη – Κολομβία 0-1
Πέμπτη 28/6 17:00: Ιαπωνία – Πολωνία 0-1
Πέμπτη 28/6 21:00: Αγγλία – Βέλγιο 0-1
Πέμπτη 28/6 21:00: Παναμάς – Τυνησία 1-2

WorldCupBracket

Φάση των «16»

Σάββατο 30/6 17:00: Γαλλία - Αργεντινή 4-3
Σάββατο 30/6 21:00: Ουρουγουάη - Πορτογαλία 2-1
Κυριακή 1/7 17:00: Ισπανία - Ρωσία 1-1 (3-4 πέν.)
Κυριακή 1/7 21:00: Κροατία - Δανία 1-1 (3-2 πέν.)
Δευτέρα 2/7 17:00: Βραζιλία - Μεξικό 2-0
Δευτέρα 2/7 21:00: Βέλγιο - Ιαπωνία 3-2
Τρίτη 3/7 17:00: Σουηδία - Ελβετία (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τρίτη 3/7 21:00: Κολομβία - Αγγλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

Προημιτελικά

Παρασκευή 6/7 17:00: Γαλλία - Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Παρασκευή 6/7 21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
Σάββατο 7/7 17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
Σάββατο 7/7 21:00: Ρωσία - Κροατία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Ημιτελικά

Τρίτη 10/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τετάρτη 11/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Μικρός τελικός

Σάββατο 14/7 17:00: Μικρός τελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τελικός

Κυριακή 15/7 18:00: Τελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Βλαχοδήμος: «Έκανε καλή δουλειά και μας δυσκόλεψε η ΑΕΚ»
Βλαχοδήμος: «Έκανε καλή δουλειά και μας δυσκόλεψε η ΑΕΚ»
Ένας νεκρός από πυροβολισμούς στην Ομόνοια
Ένας νεκρός από πυροβολισμούς στην Ομόνοια
Χοφενχάιμ: Δεν της έφτανε το σκοράρισμα
Χοφενχάιμ: Δεν της έφτανε το σκοράρισμα
BCL: Αυτή είναι η θέση των τριών ελληνικών εκπροσώπων
BCL: Αυτή είναι η θέση των τριών ελληνικών εκπροσώπων


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies