Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (1/7)
SHARE

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (1/7)

Οι μεταδόσεις της δεύτερης μέρας των «16» του Μουντιάλ (photos)

Δύο παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της Κυριακής (1/7) στο Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018.

Μετά τις νίκες Γαλλίας και Ουρουγουάης κόντρα σε Αργεντινή και Πορτογαλία, αντίστοιχα, το… μενού του Μουντιάλ συνεχίζεται με τα δύο νέα ματς της φάσης των «16» της διοργάνωσης, όπου θα προκύψει το δεύτερο «ζευγάρι» των προημιτελικών.

Η αυλαία της Κυριακής (1/7) θα ανοίξει στις 17:00 στην Μόσχα, όπου η Ισπανία θα αντιμετωπίσει την Ρωσία. Η γραπτή περιγραφή του παιχνιδιού θα γίνει από το Onsports και η μετάδοσή του από τα κανάλια της ΕΡΤ.

bet1Sun17

Ο νικητής του συγκεκριμένου «ζευγαριού» θα περιμένει να μάθει τον αντίπαλό του από το ματς που ακολουθεί στις 21:00 στο Νίζνι. Εκεί, η Κροατία θα παίξει απέναντι στην Δανία και το ματς θα μεταδοθεί από την κρατική τηλεόραση.

Δείτε ΕΔΩ το πρόγραμμα των νοκ άουτ αγώνων

Συνοπτικά, το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ:

Φάση ομίλων

Πέμπτη 14/6 18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία 5-0
Παρασκευή 15/6 15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη 0-1
Παρασκευή 15/6 18:00: Μαρόκο – Ιράν 0-1
Παρασκευή 15/6 21:00: Πορτογαλία – Ισπανία 3-3
Σάββατο 16/6 13:00: Γαλλία – Αυστραλία 2-1
Σάββατο 16/6 16:00: Αργεντινή – Ισλανδία 1-1
Σάββατο 16/6 19:00: Περού – Δανία 0-1
Σάββατο 16/6 22:00: Κροατία – Νιγηρία 2-0
Κυριακή 17/6 15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία 0-1
Κυριακή 17/6 18:00: Γερμανία – Μεξικό 0-1
Κυριακή 17/6 21:00: Βραζιλία – Ελβετία 1-1
Δευτέρα 18/6 15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα 1-0
Δευτέρα 18/6 18:00: Βέλγιο – Παναμάς 3-0
Δευτέρα 18/6 21:00: Τυνησία – Αγγλία 1-2
Τρίτη 19/6 15:00: Κολομβία – Ιαπωνία 1-2
Τρίτη 19/6 18:00: Πολωνία – Σενεγάλη 1-2
Τρίτη 19/6 21:00: Ρωσία – Αίγυπτος 3-1

WorldCupGroupStage

Τετάρτη 20/6 15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο 1-0
Τετάρτη 20/6 18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία 1-0
Τετάρτη 20/6 21:00: Ιράν – Ισπανία 0-1
Πέμπτη 21/6 15:00: Δανία – Αυστραλία 1-1
Πέμπτη 21/6 18:00: Γαλλία – Περού 1-0
Πέμπτη 21/6 21:00: Αργεντινή – Κροατία 0-3
Παρασκευή 22/6 15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα 2-0
Παρασκευή 22/6 18:00: Νιγηρία – Ισλανδία 2-0
Παρασκευή 22/6 21:00: Σερβία – Ελβετία 1-2
Σάββατο 23/6 15:00: Βέλγιο – Τυνησία 5-2
Σάββατο 23/6 18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό 1-2
Σάββατο 23/6 21:00: Γερμανία – Σουηδία 2-1
Κυριακή 24/6 15:00: Αγγλία – Παναμάς 6-1
Κυριακή 24/6 18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη 2-2
Κυριακή 24/6 21:00: Πολωνία – Κολομβία 0-3
Δευτέρα 25/6 17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία 3-0
Δευτέρα 25/6 17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος 2-1
Δευτέρα 25/6 21:00: Ισπανία – Μαρόκο 2-2
Δευτέρα 25/6 21:00: Ιράν – Πορτογαλία 1-1
Τρίτη 26/6 17:00: Δανία – Γαλλία 0-0
Τρίτη 26/6 17:00: Αυστραλία – Περού 0-2
Τρίτη 26/6 21:00: Νιγηρία – Αργεντινή 1-2
Τρίτη 26/6 21:00: Ισλανδία – Κροατία 1-2

Διαβάστε ΕΔΩ όλα τα νέα του Μουντιάλ

Τετάρτη 27/6 17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία 2-0
Τετάρτη 27/6 17:00: Μεξικό – Σουηδία 0-3
Τετάρτη 27/6 21:00: Σερβία – Βραζιλία 0-2
Τετάρτη 27/6 21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα 2-2
Πέμπτη 28/6 17:00: Σενεγάλη – Κολομβία 0-1
Πέμπτη 28/6 17:00: Ιαπωνία – Πολωνία 0-1
Πέμπτη 28/6 21:00: Αγγλία – Βέλγιο 0-1
Πέμπτη 28/6 21:00: Παναμάς – Τυνησία 1-2

WorldCupBracket

Φάση των «16»

Σάββατο 30/6 17:00: Γαλλία - Αργεντινή 4-3
Σάββατο 30/6 21:00: Ουρουγουάη - Πορτογαλία 2-1
Κυριακή 1/7 17:00: Ισπανία - Ρωσία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Κυριακή 1/7 21:00: Κροατία - Δανία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Δευτέρα 2/7 17:00: Βραζιλία - Μεξικό (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
Δευτέρα 2/7 21:00: Βέλγιο - Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
Τρίτη 3/7 17:00: Σουηδία - Ελβετία (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τρίτη 3/7 21:00: Κολομβία - Αγγλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

Προημιτελικά

Παρασκευή 6/7 17:00: Γαλλία - Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Παρασκευή 6/7 21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
Σάββατο 7/7 17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
Σάββατο 7/7 21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

Ημιτελικά

Τρίτη 10/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τετάρτη 11/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Μικρός τελικός

Σάββατο 14/7 17:00: Μικρός τελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

Τελικός

Κυριακή 15/7 18:00: Τελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

Champions League: Αυτός σφυρίζει το ΑΕΚ-Μπάγερν
Champions League: Αυτός σφυρίζει το ΑΕΚ-Μπάγερν
Πινγκ-πονγκ: Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται…
Πινγκ-πονγκ: Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται…
ΝΒΑ: Έγινε χαμός και μετά τον καβγά Πολ και Ρόντο!
ΝΒΑ: Έγινε χαμός και μετά τον καβγά Πολ και Ρόντο!
Έλενα Χριστοπούλου: Ερωτευμένη ξανά η μάνατζερ του GNTM μετά το διαζύγιό της από τον Πάνο Καλλίτση!
Έλενα Χριστοπούλου: Ερωτευμένη ξανά η μάνατζερ του GNTM μετά το διαζύγιό της από τον Πάνο Καλλίτση!


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies