Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2018: Η γκολάρα του Νάτσο (videos)

Δείτε πως η Ισπανία ανέτρεψε το 2-1 και πέρασε μπροστά σκορ με τα γκολ των Ντιέγκο Κόστα και Νάτσο

Η Ισπανία στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε φουριόζα και μπόρεσε να φέρει τούμπα το εις βάρος της 2-1 από το πρώτο 45λεπτο.

Ο Ντιέγκο Κόστα σκόραρε για δεύτερη φορά και ισοφάρισε στο 55', ενώ στο 60' ο Νάτσο με απίστευτο σουτ στην κίνηση σημείωσε το 2-1.

Δείτε τα γκολ:

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Εντυπωσίασε τα πλήθη η Lady Gaga με το show της στην Τελετή Έναρξης
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Άναψε η φλόγα σε φαντασμαγορική τελετή – Συγκίνηση για την ελληνική αποστολή
Παναθηναϊκός: Πανέτοιμος για Μπότεφ ο Τετέ
Ολυμπιακοί Αγώνες: Συγκινημένος Γιάννης Αντετοκούνμπο – «Η μεγαλύτερη τιμή»!