Το γκολ της Ναντ στο 94' που «τέλειωσε» τον Ολυμπιακό από την Ευρώπη (video)

Δείτε πώς ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε άδοξα μια ακόμα ευρωπαϊκή χρονιά.

Ο Ολυμπιακός έμεινε αήττητος για δεύτερο συνεχή εκτός έδρας αγώνα στο Europa League, έφυγε με βαθμό (1-1) από την έδρα της Φράιμπουργκ (πρώτη ισοπαλία στην Ιστορία του στη Γερμανία), αλλά σε συνδυασμό με τη νίκη της Ναντ απέναντι στην Καραμπάγκ έμεινε εκτός συνέχειας από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.

Οι ερυθρόλευκοι δέχθηκαν την ισοφάριση από τη Φράιμπουργκ στις καθυστερήσεις του αγώνα στη Γερμανία, αλλά αυτό που τους απέκλεισε οριστικά από την Ευρώπη ήρθε ένα λεπτό μετά στη Ναντ.

Με δράστη τον Γκαναγκό...

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»