Γέλιο μέχρι δακρύων: Σκόραρε και δεν έβρισκε το σήμα! (Videos+Photos)

Europa League: Παίκτης της Φενερμπαχτσέ πέτυχε γκολ κόντρα στην Ελσίνκι και πρόσφερε άθελά του απίστευτο γέλιο!

Η Φενερμπαχτσέ επικράτησε 1-0 της Ελσίνσι στο πρώτο ματς των δύο ομάδων για τα Play Offs του Europa League. Σκόρερ για την ομάδα της Κωνσταντινούπολης, ήταν ο Μοχαμέντ. Ο παίκτης που είχε πάρει τη θέση του Μεσούτ Οζίλ στο 62ο λεπτό του αγώνα.

Τρία λεπτά μετά την είσοδό του, με εκπληκτικό σουτ έκανε το 1-0 που ήταν και το τελικό σκορ. Αποθεώθηκε και ήταν έτοιμος να δείξει την αγάπη του στη Φενέρ. Πώς; Φιλώντας το έμβλημα της ομάδας στη φανέλα. Εκεί άρχισε το πρόβλημα!

Ο παίκτης των Τούρκων κοίταξε στα αριστερά, τίποτα, κοίταξε δεξιά, τίποτα. Κοίταξε χαμηλότερα στο κέντρο της φανέλας, πουθενά το σήμα! Ξαφνιάστηκε και ήταν σα να κάνει νοήματα στους γύρω του «που είναι το σήμα;».

Η αλήθεια είναι πως σήμα δεν υπήρχε. Επειδή η τρίτη φανέλα της Φενέρ είναι όπως αυτή της Μάντσεστερ Σίτι. Δεν έχει το έμβλημα της ομάδας, παρά μόνο γράφει το όνομά της! Ο Μοχαμέντ σάστισε, έψαξε, αλλά μάταια. Μια σκηνή πάντως που προσέφερε τρελό γέλιο σε όλους!