Αϊντχόφεν-Ολυμπιακός: Έχασε σπουδαία ευκαιρία ο Καμαρά με δοκάρι (photos+video)

Αϊντχόφεν-Ολυμπιακός: Ο Μαντί Καμαρά έχασε μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει για τους «ερυθρόλευκους».

Δυναμικό ήταν το… μπάσιμο του Ολυμπιακού στο δεύτερο ημίχρονο, στην προσπάθειά του να επιστρέψει από το 2-0 της Αϊντχόφεν που είχε δημιουργηθεί από το πρώτο μέρος με τα δύο τέρματα του Ζαχάβι.

Οι Πειραιώτες έφτασαν μία… ανάσα από το γκολ και να μπουν και πάλι στο… κόλπο της πρόκρισης όταν στο 50ο λεπτό, ο Μαντί Καμαρά σημάδεψε το δοκάρι.

Ο Μπρούμα έκανε εξαιρετική κίνηση από τα δεξιά, μπήκε στην περιοχή, έβγαλε προς τον άξονα, ο Αφρικανός μέσος έκανε το σουτ στην κίνηση, η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι και στην συνέχεια, το σουτ του Λαλά βρήκε σε αμυντικό και έφυγε κόρνερ.

Δείτε…

Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ