Μπράγκα-Λέστερ: Το προβάδισμα που βάζει την ΑΕΚ σε «μπελάδες» (videos)

Europa League: Η Μπράγκα προηγείται της Λέστερ και η ΑΕΚ μπαίνει σε μπελάδες όσο αφορά την ευρωπαϊκή της συνέχεια

Την έκπληξη κάνεις ως το ημίχρονο του αγώνα η Μπράγκα που προηγείται 2-1 της Λέστερ και πλέον βάζει δύσκολα στην ΑΕΚ για την ευρωπαϊκή της συνέχεια στο Europa League. Οι Πορτογάλοι συγκεκριμένα πήραν προβάδισμα νωρίς στο σκορ με τον Ελμουσράτι στο 4ο λεπτό για να ισοφαρίσει η Λέστερ με τον Μπαρνς στο 9ο λεπτό.

Όμως η Μπράγκα απάντησε και πάλι με τον Παουλίνιο στο 24΄να δίνει προβάδισμα με 2-1 κόντρα στους Πορτογάλους που έμελλε να είναι και το σκορ του πρώτου μέρους.

Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός 75-77: Ξεκίνημα με «break» οι «ερυθρόλευκοι» | «Διπλό» και για τη Φενέρ