ΠΑΟΚ - Αϊντχόφεν: Το «μυτάκι» του Σβαμπ που έβαλε… φωτιά στην Τούμπα (video)

ΠΑΟΚ - Αϊντχόφεν: Εξαιρετική εκκίνηση στο δεύτερο ημίχρονο για τον «Δικέφαλο του Βορρά».

Με τον καλύτερο τρόπο ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στην αναμέτρηση ΠΑΟΚ - Αϊντχόφεν για τον «Δικέφαλο του Βορρά» στην Τούμπα, καθώς δευτερόλεπτα μετά την έναρξη της «επανάληψης» ο Στέφαν Σβαμπ έφερε το ματς στα ίσια (1-1).

Συγκεκριμένα, ο Τζόλης εκτέλεσε το φάουλ από τα αριστερά, η άμυνα της PSV δεν έδιωξε σωστά, ο Ζίβκοβιτς από το ύψος της περιοχής και πλάγια έπιασε με τη μία το σουτ, ο Αυστριακός έβαλε το… μυτάκι, άλλαξε πορεία στην μπάλα και την έστειλε στην εστία του Εμβογκό.

Δείτε το γκολ…

Με πόνους στο στήθος στο νοσοκομείο ο Τέβες
Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ