Ατρόμητος - Ντινάμο Μπρεστ: Ανατροπή για… πρόκριση

Με… οδηγό τα τελευταία λεπτά του πρώτου αγώνα στην Λευκορωσία υποδέχεται ο Ατρόμητος στο Περιστέρι την Ντινάμο Μπρεστ, το απόγευμα της Πέμπτης (2/8) στις 20:15 (Onsports, Epsilon TV).

Η ομάδα του Νταμίρ Κάναντι γνώρισε την ήττα 4-3 στο Μπρεστ, ωστόσο, η αντίδραση που έδειξε στα τελευταία λεπτά, μετά το 4ο τέρμα των γηπεδούχων διατήρησε αυξημένες τις ελπίδες πρόκρισης στην επόμενη φάση της δεύτερης τη τάξει ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης.

Πλέον, οι «κυανόλευκοι» χρειάζεται να κάνουν την ανατροπή και να πάρουν τη νίκη που θα τους οδηγήσει στον 3ο προκριματικό, έχοντας παράλληλα στο πλευρό τους και τον κόσμο τους, ο οποίος αναμένεται να δημιουργήσει μία ιδιαίτερα «ζεστή» ατμόσφαιρα στο Περιστέρι.

Με Σάκιτς

Στην διάθεση του Νταμίρ Κάναντι για την αναμέτρηση με την Ντιναμό έχει τεθεί ο Σάκιτς ξεπερνώντας τον τραυματισμό του.

Η αποστολή του Ατρόμητου: Μίρκοβιτς, Μέγιερι, Καρασαλίδης, Νάτσος, Κωτσόπουλος, Ούμπιδες, Κιβρακίδης, Μούγιακιτς, Κουλούρης, Χατζηϊσαίας, Μάντσον, Ρισβάνης, Μπουσούλατζιτς, Γιαννούλης, Σάκιτς, Μανούσος, Ενσικουλού και Βασιλακάκης.

Κριστιάνο Ρονάλντο: Ο λόγος που κοιμάται 5 με 6 φορές τη μέρα
Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50