Euro 2020 - Live Chat: Γερμανία-Ουγγαρία 2-2

Euro 2020: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην Γερμανία και την Ουγγαρία

Οι Ούγγροι αντιμετωπίζουν απόψε στις 22:00 (Μακεδονία TV) τα «πάντσερ», που χρειάζονται νίκη για να έχουν ελπίδες να προκριθούν ως πρώτα και έστω ισοπαλία για να είναι σίγουρα στα νοκ άουτ.

Οι δε φιλοξενούμενοι, μπορούν να περάσουν μονάχα αν κάνουν την έκπληξη και πάρουν τη νίκη, σε συνδυασμό με ήττα των Πορτογάλων.

Παρακολουθείστε και σχολιάστε την αναμέτρηση από το Live Chat του Onsports…

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις του Euro 2020

Διαβάστε όλη την επικαιρότητα στο Onsports

Ολυμπιακός, Μεντιλίμπαρ: «Εδώ που έχουμε φτάσει θέλουμε τον τελικό» (vid)
Ολυμπιακός: Η πρόκριση στα ημιτελικά του Conference League φέρνει αναβολή στη Super League
Conference League, Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός: Οι τρεις μεγάλες επεμβάσεις του Τζολάκη στα πέναλτι
Ολυμπιακός, Βαγγέλης Μαρινάκης: «Μας αρέσει ο ανήφορος - Συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε»