ΠΑΟΚ: Οι ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων με Μπεϊτάρ στο Conference League
Eurokinissi

ΠΑΟΚ: Το πλήρες πρόγραμμα των δύο αγώνων με την Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ για τον 2ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League ανακοίνωσε η UEFA.

Στην τελική… ευθεία έχει μπει η προετοιμασία του ΠΑΟΚ για τη νέα αγωνιστική περίοδο. Οι «ασπρόμαυροι» βρίσκονται στην Ολλανδία, όπου λαμβάνει χώρα το βασικό στάδιο και σε λίγες ημέρες θα ξεκινήσουν τις επίσημες υποχρεώσεις τους για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο.

Πρώτος αντίπαλος για τον «Δικέφαλο του Βορρά» είναι η Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ, την οποία θα αντιμετωπίσει σε διπλές αναμετρήσεις, στο πλαίσιο του 2ου προκριματικού γύρου της τρίτης τη τάξει ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης. Μάλιστα, η UEFA ανακοίνωσε τις ημερομηνίες, αλλά και τις ώρες που θα ξεκινήσουν τα ματς.

Η… αρχή θα γίνει το απόγευμα της Πέμπτης 27 Ιουλίου, όπου ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τους Ισραηλινούς στην Τούμπα. Η σέντρα έχει οριστεί στις 20:30, ενώ την ίδια ώρα θα ξεκινήσει και η ρεβάνς.

Συγκεκριμένα, ο επαναληπτικός θα λάβει χώρα στο «Teddy Stadium» την Πέμπτη 3 Αυγούστου και θα ξεκινήσει κι αυτός στις 20:30. Τις επόμενες ημέρες, η UEFA θα ανακοινώσει και τους διαιτητές των δύο αγώνων.

Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Ο ελίτ Τσβάιερ διευθύνει τη ρεβάνς των ημιτελικών
Premier League: Απορρίφθηκε η έφεση της Νότιγχαμ Φόρεστ, παραμένει η αφαίρεση βαθμών - Η βαθμολογία
Επίθεση με καυστικό οξύ: Στην εντατική 26χρονος διεθνής ποδοσφαιριστής (vid)
Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Οι διαιτητές του καθοριστικού Game 5