ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας: Η παρακάμερα μιας απογοητευτικής βραδιάς (video)
INTIME

Όσα δεν έδειξαν οι κάμερες από τη δύσκολη βραδιά του ΠΑΟΚ κόντρα στη Λέφσκι Σόφιας.

Πρόωρα έμεινε εκτός Conference League ο ΠΑΟΚ, καθώς δεν μπόρεσε να ανατρέψει στην Τούμπα το εις βάρος του 2-0 από τη Βουλγαρία απέναντι στη Λέφσκι Σόφιας.

Η βραδιά δεν εξελίχθηκε καλά για τον «Δικέφαλο του Βορρά», με την ΠΑΕ να παρουσιάζει στην παρακάμερα την απογοήτευση των πρωταγωνιστών.

Δείτε το βίντεο:

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»