Conference League: Το… τελείωσε νωρίς η Κοπεγχάγη (Videos)

Conference League: Δύο γρήγορα γκολ και «καθαρό» προβάδισμα νίκης για την Κοπεγχάγη στην έδρα έδρα της Λίνκολν.

Για τον όμιλο του ΠΑΟΚ, η Κοπεγχάγη μέχρι τώρα κάνει… περίπατο στην έδρα της Λίνκολν. Οι Δανοί μπήκαν αποφασισμένοι στο παιχνίδι και βρήκαν το πρώτο τους γκολ μόλις στο 5ο λεπτό για τον Γιοχάνεσον.

Δύο λεπτά μετά, από κόρνερ ήρθε το δεύτερο γκολ των Δανών. Ο Λεράγκερ πήρε την κεφαλιά κι έκανε το 0-2. Έτσι η Κοπεγχάγη ουσιαστικά έδιωξε το όποιο άγχος για τη νίκη πριν καν συμπληρωθεί το δεκάλεπτο.

Δείτε τα δύο γκολ της Κοπεγχάγης:

Οι Μαξ Φερστάπεν και Σέρτζιο Πέρεζ σε αγώνα ταχύτητας στην... άμμο
Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Κεκλεισμένων των θυρών το Παναθηναϊκός-Άρης λόγω του νέου νόμου
Δωρεάν ταξίδια* αξίας 1.000 ευρώ στο opaponline.gr – Έως την Κυριακή οι συμμετοχές
Κύπελλο Ελλάδας: Άναψε «πράσινο» για τελικό με κόσμο ο Αχιλλέας Μπέος - Διαφωνία για τον αριθμό